ARAMA

 

ALT KOMİSYON TOPLANTILARI YAPILDI

ALT KOMİSYON TOPLANTILARI YAPILDI

17-19 Haziran 2020 / Odamız Meclisi bünyesinde oluşturulan alt komisyonların toplantıları Odamızda gerçekleştirildi.

Yöresel Markalaşma ve Coğrafi İşaret Komisyonu:

Odamız Yöresel Markalaşma ve Coğrafi İşaret Komisyonu toplantısı, komisyon ve Odamız Meclis üyeleri Abdullah Ayarcan, Oktay Türk, Yücel Yılmaz ve Genel Sekreter İsmail Gören’in katılımıyla gerçekleştirdi. Toplantıda komisyon başkanlığına Meclis üyesi Yücel Yılmaz, yardımcılığına ise Meclis üyesi Oktay Türk seçildi. Toplantıda ayrıca Odamızın devam eden coğrafi işaret çalışmalarında son durum değerlendirildi, Odamız stratejik planı 2020 iş planında yöresel markalaşma alanında önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalar istişare edildi.

Mevzuat Komisyonu:

Odamız Mevzuat Komisyonu toplantısı, komisyon ve Odamız Meclis üyeleri Aydoğan Tekin, Fatih Yamaner, Savaş Sakarya ve Genel Sekreter İsmail Gören’in katılımıyla gerçekleştirdi. Toplantıda komisyon başkanlığına Meclis üyesi Aydoğan Tekin, yardımcılığına ise Meclis üyesi Fatih Yamaner seçildi. Toplantıda ayrıca Odamız stratejik planı 2020 iş planında mevzuat konusunda yapılan ve önümüzdeki süreçte yapılacak olan çalışmalar istişare edildi.

İş Geliştirme ve Proje Komisyonu:

Odamız İş Geliştirme ve Proje Komisyonu toplantısı, komisyon ve Odamız Meclis üyeleri Vedat Yardemir, İsmail Öztürk ve Genel Sekreter İsmail Gören’in katılımıyla gerçekleştirdi. Komisyon üyesi Erhan Özdemir’in uzaktan bağlantı yoluyla katıldığı toplantıda komisyon başkanlığına Meclis üyesi Vedat Yardemir, yardımcılığına ise Meclis üyesi İsmail Öztürk seçildi. Toplantıda Odamızın mevcutta devam eden ve yeni sunulacak olan projeleri hakkında Komisyon üyelerine bilgiler verildi. Komisyon üyelerince Odamız stratejik planı 2020 iş planında iş geliştirme alanında yapılması öngörülen çalışmalar istişare edildi. Yanı sıra üyelerimizden gelen talepler uyarınca yeni iş geliştirme konuları ve bunlara ilişkin Yönetim Kuruluna sunulmak üzere stratejik plan revizyon önerileri oluşturuldu.

Haberin fotoğrafları

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri