ARAMA

 

BAKAN PEKCAN ODAMIZDA

BAKAN PEKCAN ODAMIZDA

12 Mart 2019 Salı - Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Odamızda düzenlenen toplantıda Bolu iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi.

Başkan Türker Ateş ve Meclis Başkanı Halit Ergül’ün evsahipliğinde düzenlenen toplantıya Vali Ahmet Ümit, Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Belediye Başkan Vekili Emine Davarcıoğlu, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, BAİBÜ Rektörü Prof.Dr. Mustafa Alişarlı, İl protokolü, Odamız Meclis üyeleri, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları, Odamız üyesi firma temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, “Camiamızın içinden biri oldukları için Sayın Bakanımızı Bolu iş dünyasının kalbinde, Bolu’daki evinde konuk etmekten büyük memnuniyet duyuyoruz” dedi. Bakan Pekcan’a Bolu ekonomisi hakkında bilgiler veren Başkan Ateş, Odamızın faaliyet ve projelerini anlattı. İstihdam seferberliğine de değinerek Odamız tarafından yapılacak çalışmalardan söz eden Başkan Ateş ayrıca, HİSER projesi, hızlı tren, fuar alanı, ilçelerin daha fazla gelişimine, yerinde iş ve istihdama destek sağlama amacıyla teşvik sistemindeki yapılandırma önerileri ve coğrafi işaretli ürünlere özel teşvik uygulamaları gibi çeşitli başlıklarda Bakan Pekcan’a Oda olarak taleplerini sundu. Başkan Türker Ateş, yanı sıra Bakan Pekcan’ı bu yıl üçüncüsü 25-28 Nisan 2019 tarihlerinde yapılacak olan Bolu Fuarı’nın açılışına davet etti.

Başkan Türker Ateş’ten sonra Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ve Belediye Başkan Adayı Fatih Metin de birer konuşma yaptı.

Son olarak kürsüye gelen Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Bolu iş dünyası temsilcilerine, Bakanlık olarak gündemlerinde bulunan çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Toplantı bitiminde Başkan Türker Ateş ve Meclis Başkanı Halit Ergül tarafından Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’a günün anısına Göynük’ün coğrafi işaret tescilli tokalı örtmesi ve Köroğlu Heykeli hediye edildi. Sonrasında ise Odamız Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu üyeleri ile toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Bakan Pekcan ayrıca Başkan Türker Ateş’in refakatinde Odamız özel defterini de imzaladı.

Haberin fotoğrafları

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri