ARAMA

 

BAŞKAN ATEŞ OSBÜK YÜKSEK KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISINA KATILDI

BAŞKAN ATEŞ OSBÜK YÜKSEK KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISINA KATILDI

26 Eylül 2019 Perşembe - Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK)'nun çalışmalarına katkıda bulunmak ve OSB'ler konusunda bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak üzere oluşturulan OSBÜK Yüksek Koordinasyon Kurulu'nun yeni dönem ilk toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İkiz Kulelerde bulunan OSBÜK merkezinde yapıldı.

Türkiye genelinde 1,9 milyon kişiye doğrudan istihdam sağlayan 331 organize sanayi bölgesinin çatı kuruluşu olan Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu’nun Temmuz ayında gerçekleştirilen genel kurulu sonrası teşkil eden yüksek koordinasyon kurulunun ilk toplantısı, OSBÜK Başkanı Memiş Kütükçü başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya aynı zamanda Bolu Karma ve Tekstil İhtisas OSB delegesi olan Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş de Kurul üyesi olarak iştirak etti.

Toplantıda Başkan Türker Ateş, Bolu Karma ve Tekstil İhtisas OSB’nin yapısı, OSB’de yer alan sektörler, istihdam, sürdürülen faaliyetler ve projeler ile ilgili Kurul üyelerine bilgiler aktardı. Toplantıda ayrıca OSBÜK’ün faaliyetleriyle ilgili Kurul üyelerine bilgilendirme yapıldı; yürütülmekte olan çalışmalar ve önümüzdeki süreçte gerçekleştirilmesi öngörülen faaliyetler ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Haberin fotoğrafları

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri