ARAMA

BAŞKAN ATEŞ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

BAŞKAN ATEŞ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

3 Ocak 2019 Perşembe - Başkan Türker Ateş, Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen Kariyer Günleri kapsamında öğrenciler ile söyleşi gerçekleştirdi.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu'nda düzenlenen ve Rektör Prof.Dr. Mustafa Alişarlı, Yüksekokul Müdürü Prof.Dr. Ömer Özyurt, Müdür Yardımcısı Doç.Dr. Hamdi Zenginbal, yüksekokulda görevli akademisyenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen söyleşide Başkan Türker Ateş, üniversite öğrencilerine girişimciliği anlattı.

Kendi kariyerinden de sıklıkla örneklere yer verdiği ve başından sonuna takip edilen konuşmasında Başkan Ateş, girişimciliğin günümüzdeki öneminden ve başarılı girişimcilerin hikâyelerinden hareketle, girişimciliğin temel özellikleri ve püf noktaları ile ilgili gençlere bilgiler verdi; çeşitli öneri ve tavsiyelerde bulundu. Başkan Ateş ayrıca akademisyen ve öğrencilerin kendisini yönelttikleri soruları cevapladı, talep ve beklentileri not aldı. Rektör Prof.Dr. Mustafa Alişarlı da yaptığı konuşmada yüksekokul binasının BAİBÜ’ye kazandırılmasında Başkan Türker Ateş’in önemli katkıları olduğunu ifade ederek Ateş’e teşekkür etti.

Haberin fotoğrafları

Duyurular   [Tümü]

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri