ARAMA

 

BAŞKAN ATEŞ'İN 18 MART MESAJI

BAŞKAN ATEŞ'İN 18 MART MESAJI

16 Mart 2018 Cuma - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 103. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Ateş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Türk milletinin bağımsızlık mücadelesinin seyrini değiştiren en önemli dönüm noktalarından birisi hiç kuşkusuz 18 Mart 1915 Çanakkale Deniz Zaferi’dir. 18 Mart, şartlar ne olursa olsun aziz milletimizin bağımsızlığına, yurdunda, vatanına ve bayrağına olan bağlılığından hiçbir surette vazgeçmeyeceğini tüm dünyaya gösteren emsalsiz bir zaferin ismidir.

Bu milli ruh üzerinde yükselen sarsılmaz inanç ve bağlılık, Türkiye Cumhuriyeti’nin yarınlara emin ve kararlı adımlarla yürümesinde en önemli güç ve dayanaklardan birisidir. Vatan ve bağımsızlık uğruna canlarını feda eden 18 Mart şehitlerimizin bizlere emaneti olan bu kutsal ve değerli miras, yine Atatürk’ün çizmiş olduğu uygarlık hedefi doğrultusunda nesiller boyu yarınlara emin adımlarla taşınacaktır.

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103’üncü yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü vesileyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu büyük zaferin tarihin sayfalarına silinmez harflerle yazılmasını sağlayan tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnet ile anıyoruz. Vatanı uğruna toprağa düşen ancak milletimizin gönlünde sonsuza dek yaşamaya devam edecek olan aziz şehitlerimizin ruhları şad olsun.”

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri