ARAMA

 

DEİK/Türk-Litvanya İş Konseyi Toplantısı

TOBB’dan alınan yazıda, Litvanya Siauliai Ticaret, Sanayi ve Esnaf Odası Heyeti'nin İstanbul ziyareti çerçevesinde, DEİK/Türk-Litvanya İş Konseyi tarafından 8 Ekim 2012 Pazartesi günü saat 13.30-17.30 arasında TOBB Plaza'da bir toplantı gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Litvanya'nın Ankara Büyükelçisi Sayın Ketstutis Kudzmanas'ın da katılacağı söz konusu toplantıda Siualiai bölgesinin ekonomik potansiyeli, işbirliği alanları ve “lojistik üs” olarak avantajlarının tanıtılacağı belirtilmiş olup Litvanya ile başta lojistik ve inşaat sektörleri olmak üzere enformasyon ve bilişim teknolojileri, enerji, tekstil, makine, metal endüstrisi, gıda ve tarım (sebze-meyve) alanlarında önemli işbirliği fırsatlarının mevcut olduğu ve toplantı kapsamında ikili firma görüşmeleri gerçekleştirileceği ifade edilmiştir.

 

Söz konusu toplantıya katılımın düşünülmesi halinde, ekteki başvuru formunun doldurularak en geç 28 Eylül 2012 tarihine kadar DEİK'e (Sn. Aycan Damalı, e-mail: adamali@deik.org.tr , Tel: 0212 339 50 74) iletilmesi gerektiği hususunu,

Bilgilerinize sunarız,

 

 

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri