ARAMA

 

Dubai Elektrik ve Su İdaresi (DEWA) Heyeti Bilgilendirme Toplantısı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda; DEİK/Türk-BAE İş Konseyi tarafından Dubai Elektrik ve Su İdaresi (DEWA) yöneticisi Sn. Dawood Mohammed Khalid ve beraberinde bir heyetin katılımıyla 21 Eylül 2012 Cuma günü saat 10:00-12:00 arasında Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel'de bir bilgilendirme toplantısı yapılacağı bildirilmiştir.

Söz konusu toplantıda DEWA ‘nın Dubai'de Nisan 2013'te düzenleyecekleri Elektrik ve Su Fuarı (WETEX 15-17 Nisan 2013) ile eş zamanlı organize edeceği Dubai Enerji Forumu'nu tanıtacağı belirtilmiş olup, DEWA'nın çalışma ve ihale prensipleri hakkında bilgilendirme yapılacağı ifade edilmiştir.

Heyetin söz konusu toplantıda, elektrik, su, enerji ve çevre sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların yanı sıra belirtilen sektörlere malzeme tedarik eden üreticilere de ulaşmayı hedeflediği, diğer yandan Dubai'de önümüzdeki yıllarda anılan sektörlerde yapılacak yatırımlar, fırsatlar ve ihale prosedürleri hakkında bilgilendirme yapılmasının amaçlandığı ve daha fazla Türk firmasının ihalelere başvurmasının arzulandığı belirtilmiştir.

Söz konusu toplantıya katılımın düşünülmesi halinde ekte yer alan kayıt formunun doldurularak, DEİK'e ( Emir Memişoğlu; ortadogu-korfez@deik.org.tr ; Telefon: 0212 339 50 04 Fax: 0212 270 35 92) iletmeleri gerektiği hususunu,

Bilgilerinize sunarız,

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri