ARAMA

 

 • EKONOMİK İSTİKRAR KALKANI PAKETİ AÇIKLANDI

  20 Mart 2020 Cuma

 • KVKK SEMİNERİ ODAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  6 Mart 2020 Cuma / Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) bilgilendirme semineri, Bolu Barosu ve Odamız işbirliğiyle Odamız toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 • "ALINACAK HER KARARIN, ATILACAK HER ADIMIN ARKASINDAYIZ"

  2 Mart 2020 Pazartesi / İdlib'de silahlı kuvvetlerimize yönelik gerçekleştirilen hain saldırıya tepki ve silahlı kuvvetlerimize destek amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde tüm Türkiye'de eşzamanlı olarak 30'a yakın STK ve meslek kuruluşunun katılımıyla düzenlenen basın açıklaması, İlimizde, STK ve m...

 • KÖROĞLU ORTAOKULU GİRİŞİMCİLİK ATÖLYESİ AÇILDI

  26 Şubat 2020 Çarşamba / TOBB Bolu İl Genç Girişimciler Kurulu organizasyonuyla, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bolu Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Oryantiring Federasyonu ve Bolu Bağışçılar Vakfı gibi kurum ve kuruluşların işbirliğiyle düzenlenen 1. Girişimcilik Etkinliği kapsamında yapılan okullar arası ...

 • DEFTERDARLIKTAN ODAMIZA VERGİ HAFTASI ZİYARETİ

  25 Şubat 2020 Salı / Bu yıl 31.'si kutlanan Vergi Haftası kapsamında Bolu Defterdarı Zekai Dede, beraberinde kurum yöneticileriyle birlikte Odamıza bir ziyaret gerçekleştirdi.

 • BATI KARADENİZ KARİYER FUARI HAZIRLIKLARI TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

  17 Şubat 2020 Pazartesi / T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 11 ilin katılımıyla 6-7 Nisan 2020 tarihlerinde Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi evsahipliğinde yapılacak olan Batı Karadeniz Kariyer Fuarı'nın istişare toplantısı Odamızda yapıldı.

 • ODAMIZ DEPREM YARDIM ARACI YOLA ÇIKTI

  27 Ocak 2020 Pazartesi / Elazığ'da yaşanan deprem felaketi sonrası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve AFAD işbirliğiyle başlatılan yardım kampanyasına Bolu iş dünyasından da destek geldi.

 • BAŞKAN ATEŞ BGC'DE

  15 Ocak 2020 Çarşamba / Başkan Türker Ateş, Bolu Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen "Cemiyet Sohbetleri" programına katıldı.

 • GEÇİCİ DEPOLAMA TESİSİNİN SEKTÖR LANSMANI YAPILDI

  15 Ocak 2020 Çarşamba / Odamız tarafından Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Güdümlü Proje desteğiyle yapılan geçici depolama tesisinin lansmanı gerçekleştirildi.

 • BAŞKAN ATEŞ ALMANYA'DA

  19-22 Aralık 2019 / Başkan Türker Ateş, Bolu Belediyesi koordinatörlüğünde Almanya'ya gerçekleştirilen Düsseldorf-Neuss-Hannover ziyaret programına iştirak etti.

 • BOLU ÜRÜN UZAYI ÇALIŞTAYLARI YAPILDI

  16-17 Aralık 2019 / Odamız ve TEPAV işbirliğinde, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı (Öncelik-1) ile desteklenen “Bolu Ürün Uzayı” analiz çalışmasının sektör eğitim ve çalıştayları Odamızda TEPAV yetkilileri ve sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 • BAŞKAN ATEŞ OSBÜK’ÜN KONYA PROGRAMINA KATILDI

  13-15 Aralık 2019 / Başkan Türker Ateş, Bolu'yu temsilen üyesi bulunduğu Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Yüksek Koordinasyon Kurulu'nun Konya'da gerçekleştirilen toplantı programına iştirak etti.

 • BAŞKAN ATEŞ TATSO GENEL KURULUNA KATILDI

  28-30 Kasım 2019 / Başkan Türker Ateş, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Berlin'de gerçekleştirilen Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası 14. Genel Kurul Toplantısı'na katıldı.

 • KIZ KARDEŞLER, ODAMIZDA İLHAM BULUŞMASINDA BİR ARAYA GELDİ

  27 Kasım 2019 Çarşamba - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Habitat Derneği, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Coca Cola Türkiye işbirliğiyle yürütülen “Kız Kardeşim” projesinin ilham buluşması Odamızda gerçekleştirildi.

 • ODAMIZIN AKREDİTASYON DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  25-26 Kasım 2019 / Odamızın TOBB akreditasyon belge denetimi, TOBB adına iki gün boyunca Türk Loydu denetçisi Pınar Çekirdek tarafından yapıldı.

 • LOJİSTİK SEKTÖRÜ U-ETDS BİLGİLENDİRME TOPLANTISI ODAMIZDA YAPILDI

  23 Kasım 2019 Cumartesi / Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yük-eşya taşımacılığı için 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren yürürlüğe alınacak olan Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi (U-ETDS) bilgilendirme toplantısı Odamızda yapıldı.

 • SEYFİ HAN'DAN BAŞKAN ATEŞ'E ZİYARET

  28 Ekim 2019 Pazartesi - Hakimler ve Savcılar Kurulu Genel Sekreterliği görevine atanan Bolu Adli Yargı Adalet Komisyonu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Seyfi Han, Başkan Türker Ateş'e veda ziyaretinde bulundu.

 • BAŞKAN TÜRKER ATEŞ'İN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

  28 Ekim 2019 Pazartesi - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Cumhuriyetin kuruluşunun 96. yıldönümü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 • YÖREX FUARI’NDA BOLU RÜZGARI

  23 Ekim 2019 Çarşamba - Antalya'da 23-27 Ekim 2019 tarihleri arasında bu yıl 10. kez kapılarını açan YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı'na, Odamız, Bolu Belediyesi, ilçe belediyeleri ve yöresel ürün firmaları ile birlikte Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Bolu standında katılım sağladı.

 • BAŞKAN ATEŞ'TEN ISPARTA BELEDİYESİ VE ISPARTA TSO’YA ZİYARET

  22 Ekim 2019 Salı - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, gerçekleştirdiği Isparta programı kapsamında Isparta Belediyesi ile Isparta Ticaret ve Sanayi Odası'na bir ziyaret gerçekleştirdi.

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri