0 374 215 16 92 - 0 374 215 16 93 HABERLERDUYURULAR
TR

Ünvan/İştigal konusu veya ilgili kelimeyi yazınız

Üye aramasını bir meslek grubu içinde yapabilirsiniz
Kurumsal

Yeni Üyelere Mesajı

Değerli Üyemiz,

Bolu’nun ekonomik varlığı ve gücünün temsilcisi, iş dünyasının çatı örgütü olan Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ailesine hoş geldiniz.

İkinci kez kurulduğu 1959 yılından bu yana hizmetlerine kesintisiz olarak devam eden Odamız, 5174 Sayılı Kanun’un kendisine verdiği görev ve sorumlulukları yerine getirmek için, Bolu iş dünyasını temsil etmenin verdiği güç ve her gün daha da artan hizmet kalitesiyle çalışmalarına devam etmektedir. Hizmet sunumundaki kalitesini ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ve TOBB akreditasyonu ile tescilleyen Odamız, hizmet sunumunda üye memnuniyetini kendisine temel prensip olarak belirlemiştir. Gerek mesleki alanlarda, gerekse faaliyetlerinizle ilgili bilgi, iş ve kapasite geliştirme amacıyla gereksinim duyacağınız eğitim, seminer, toplantı, fuar, iş gezisi vb. taleplerinizi; yine firmanızın faaliyeti süresince karşılaşabileceğiniz sorunlara ilişkin talep ve beklentilerinizi Oda Genel Sekreterliği veya faaliyet alanınıza göre belirlenen ve mensubu olduğunuz meslek grubuna ait Meslek Komiteniz aracılığıyla tarafımıza aktarabilirsiniz. Bağlı bulunduğunuz Meslek Komiteniz, talep, sorun ve beklentilerinizin Oda Yönetim Kurulumuza aktarılmasında kullanabileceğiniz en etkin platform olacaktır.

Odamız tarafından yürütülen hizmetler, her birisi kendi alanında uzman 15 personel ile yerine getirilmektedir. Almak istediğiniz hizmetin türüne göre ilgili birimle doğrudan temasa geçip talebinizi iletebilirsiniz. Odamızda verilen hizmetlere göre ilgili birimlerin iletişim bilgileri sitemizde mevcuttur. Odamız tarafından yürütülen çalışmalar, faaliyetler, iş dünyasını doğrudan ve dolaylı olarak ilgilendiren haber ve duyurulara ilişkin bilgilere, sürekli güncellenen Oda web sitemiz (www.bolutso.org.tr) aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, cep telefonunuzu ve elektronik posta adresinizi bilgi sistemimize kaydederek toplantı, seminer, eğitim vb. duyuruların doğrudan tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Cep telefonunuzu ve e-postanızı sisteme kaydetmek için Oda Genel Sekreterliğimizle iletişime geçerek iletişim bilgilerinizi teyit etmeniz yeterli olacaktır.

Bunların yanı sıra, Odamızda yerine getirilen faaliyetler ve üyelerimize sunulan hizmetlerin sürekli iyileştirilmesi prensibi çerçevesinde, her türlü görüş ve önerinizi dilediğiniz zaman sözlü veya tercihen yazılı olarak Odamıza ulaştırabilirsiniz. Ayrıca Odamız web sitesi üzerinden doğrudan Yönetim Kurulu Başkanlığına mesaj gönderebilir ya da üye memnuniyet anketlerimizi doldurarak kalite sürecimize katkıda bulunabilirsiniz.

Bolu ekonomisi, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası çatısı altında bir araya gelen siz üyelerimizin omuzlarında gelişmeye ve yükselmeye devam edecektir. Çalışmalarınızda başarılar, işlerinizde hayırlı ve bol kazançlar dilerim.

Türker ATEŞ

Yönetim Kurulu Başkanı

TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyesi

Bolu TSO