ARAMA








Meslek Komiteleri

1. MESLEK KOMİTESİ
ERGÜN SÖBÜTAY BAŞKAN
MEHMET ALİ YAMANER BAŞKAN YRD.
GÜRHAN GÖKDEMİR ÜYE
TÜRKER ATEŞ ÜYE
RIFAT DOĞAN ÜYE
MUZAFFER MAN ÜYE
HAYRETTİN GÜRER ÜYE

ODA KOMİTE TEMSİLCİSİ

 

2. MESLEK KOMİTESİ
MURAT YERLİKAYA BAŞKAN
FAZİLET TEKMAN BAŞKAN YRD.
MELİH YAMAN ÜYE
SEÇKİN KAVARNA ÜYE
İSMAİL SİNAN ERATALAR ÜYE
SALİH AZİZ ARDIHAN ÜYE
MURAT CALP ÜYE
METİN ÖZTÜRK ÜYE

ODA KOMİTE TEMSİLCİSİ

 

3. MESLEK KOMİTESİ
İDRİS OZAN ALBAYRAK BAŞKAN
TURGAY ŞAHİNOĞLU BAŞKAN YRD.
KEMAL SERT ÜYE
KAYHAN PERÇİN ÜYE
ATİLA ÇELİKPENÇE ÜYE

ODA KOMİTE TEMSİLCİSİ

 

4. MESLEK KOMİTESİ
SANİYE YİRMİBEŞLİOĞLU BAŞKAN
İLYAS ÖZÇELİK BAŞKAN YRD.
İSMAİL ÖZTÜRK ÜYE
EMİN SEMERCİOĞLU ÜYE
İLHAMİ KONUK ÜYE

ODA KOMİTE TEMSİLCİSİ

 

5. MESLEK KOMİTESİ
AYŞEGÜL ÖZENÇ BAŞKAN
HAMİT EFE ÇAVUŞOĞLU BAŞKAN YRD.
HALİT ERGÜL ÜYE
HÜLYA İNCEAYAN ALEMDAR ÜYE
ABDULLAH AYARCAN ÜYE
ERKAN BEKTAŞ ÜYE

ODA KOMİTE TEMSİLCİSİ

 

6. MESLEK KOMİTESİ
AYŞE NURAY NAMDAR BAŞKAN
ALPER ÇALIŞAN BAŞKAN YRD.
CAVİT DEMİR ÜYE
LEBİBE ÖZÇAĞLAR ÜYE
İLHAMİ ERTEM ÜYE
DURSUN GEYİKCİOĞLU ÜYE
ERHAN ÖZDEMİR ÜYE

ODA KOMİTE TEMSİLCİSİ

 

7. MESLEK KOMİTESİ
MUSTAFA ACAR BAŞKAN
SAVAŞ SAKARYA BAŞKAN YRD.
CEMİL AKAY ÜYE
FARUK GÖREN ÜYE
TANAY TANYAR ÜYE

ODA KOMİTE TEMSİLCİSİ

 
8. MESLEK KOMİTESİ
YAVUZ EKİNCİ BAŞKAN
YÜCEL YILMAZ BAŞKAN YRD.
MUSTAFA ÖZKOPARAN ÜYE
OKTAY TÜRK ÜYE
MUAZZEZ BÜYÜKARMUTÇU ÜYE
İSMAİL VARDUR ÜYE
HASAN NAMDAR ÜYE

ODA KOMİTE TEMSİLCİSİ

 

9. MESLEK KOMİTESİ
AYDOĞAN TEKİN BAŞKAN
HASAN AYAR BAŞKAN YRD.
ABDULLAH ALEMDAR ÜYE
EROL AYDIN ÜYE
MURAT CEYLAN ÜYE
HÜSEYİN METE GÖKÇEL ÜYE
CİHAN TUTAL ÜYE

ODA KOMİTE TEMSİLCİSİ

 

 

10. MESLEK KOMİTESİ
ZEKİ VARLIK BAŞKAN
SÜLEYMAN ULUTÜRK BAŞKAN YRD.
MURAT KOCA ÜYE
CUMHUR ÖZÇELİK  ÜYE
İLHAMİ YAMAN ÜYE

ODA KOMİTE TEMSİLCİSİ

 

11. MESLEK KOMİTESİ
MEHMET TAMER ÇİZMECİOĞLU BAŞKAN
HÜSEYİN YÜKSEL BAŞKAN YRD.
ENGİN ERGİN ÜYE
NECİP ÇARIKCI ÜYE
ERCAN ALBAYRAK ÜYE
RAFET KIRCALI ÜYE
METİN ÜLKÜ ÜYE

ODA KOMİTE TEMSİLCİSİ

 

12. MESLEK KOMİTESİ
İLHAMİ KESEN BAŞKAN
AYDIN AFACAN BAŞKAN YRD.
HAKKI FİDAN ÜYE
ERDAL BAYRAK ÜYE
MUHSİN KINACI ÜYE
İLHAMİ GÜNGÖR ÜYE
ERTAŞ TURĞUT ÜYE

ODA KOMİTE TEMSİLCİSİ

 

13. MESLEK KOMİTESİ
MUZAFFER GÜNDÜZ BAŞKAN
UFUK ALIN BAŞKAN YRD.
ORHAN KAHRAMAN ÜYE
SABRİ TÜRK ÜYE
ZİYA KURNAZ ÜYE

ODA KOMİTE TEMSİLCİSİ

 
14. MESLEK KOMİTESİ
ADİL SEMERCİOĞLU BAŞKAN
METİN KUMAŞ BAŞKAN YRD.
BAHADIR ADSIZ YÜCE ÜYE
ABDİ AYHAN ÖNDER ÜYE
TOLGA BAŞOĞLU ÜYE

ODA KOMİTE TEMSİLCİSİ

 

15. MESLEK KOMİTESİ
VEDAT YARDEMİR BAŞKAN
GÜLER BURKUCU BAŞKAN YRD.
FATİH YAMANER ÜYE
İHSAN SARIKAYA ÜYE
MEHMET DEMİR ÜYE

ODA KOMİTE TEMSİLCİSİ

 

Duyurular   [Tümü]

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri