Bolu TSO

Çevrimiçi
Bolu TSO

Merhaba 👋

Bize soru sorabilirsiniz?

ATO’DAN ODAMIZA ZİYARET VE MÜŞTEREK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

atodan odamiza ziyaret ve musterek yonetim kurulu toplantisi 20220804164019

04.08.2022

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Temel Aktay ve Halil İbrahim Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Fatih Çetinkaya ve Ali Yıldız’dan oluşan Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu, Odamıza bir ziyaret gerçekleştirdi.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş’in, beraberinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Özkoparan ve Hakkı Fidan ile Yönetim Kurulu Üyeleri Cumhur Özçelik ve Abdullah Alemdar ile evsahipliği yaptığı ziyarette aynı zamanda ATO ve Odamız arasında müşterek yönetim kurulu toplantısı da gerçekleştirildi.

ATO İDEA Genel Müdürü Gaye Yardımcı, Eğitim ve Projeler Birimi Sorumlusu Yağmur Dağlı ve Eğitim ve Projeler Birimi Uzmanı Cansu Karagöz’ün de iştirak ettiği müşterek toplantıda Odaların karşılıklı olarak yaptıkları çalışma ve projeler hakkında bilgi alışverişi yapıldı; ayrıca birlikte yapılabilecek çalışma ve faaliyetler istişare edildi. Toplantıda ATO İDEA’nın çalışmalarıyla ilgili olarak bir de bilgilendirme sunumu yapıldı.

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’na göstermiş oldukları ilgi ve ziyaretlerinden dolayı ATO Başkanı Gürsel Baran ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür eden Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, TOBB’a bağlı en büyük ikinci Ticaret Odası olan ve 120 bin üyeyi çatısı altında bir araya getiren ATO ile son dönemde Gürsel Baran’ın liderliğinde oldukça verimli ve güzel bir işbirliği tesis ettiklerini ifade etti. ATO’nun yaptığı faaliyetleri de yakından takip ettiklerini ifade eden Başkan Ateş, ATO Yönetim Kurulu’na Bolu ekonomisinin kesitlerini de anlatarak İlin gündemindeki konu ve projeler, lojistik üzerine yürütülen faaliyetler, organize sanayi bölgeleri, turizm sektöründeki proje ve faaliyetler gibi hususlarda ATO Yönetim Kuruluna bilgiler aktardı.

Ziyaret ve toplantı, müşterek yapılabilecek çalışma ve faaliyetlerin istişare edilmesiyle sona erdi.

Menü Görüntüle