Bolu TSO

Çevrimiçi
Bolu TSO

Merhaba 👋

Bize soru sorabilirsiniz?

BAKAN YARDIMCISI VEYSEL TİRYAKİ’DEN ODAMIZA NEZAKET ZİYARETİ

bakan yardimcisi veysel tiryakiden odamiza nezaket ziyareti 27802

29.11.2022

T.C. Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Veysel Tiryaki, TOBB Yönetim Kurulu Üyeliğine ve 4. Kez odamız Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Türker Ateş ile yeni dönemde Meclis Başkanı seçilen Aydoğan Tekin ve yeni yönetim kurulu üyelerine nezaket ziyareti gerçekleştirdi. 

Odamıza gerçekleştirdiği ziyarette Bakan Yardımcısı Veysel Tiryaki, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, odamız Meclis Başkanı Aydoğan Tekin, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Divanı ile bir araya geldi.

Ziyarette Bakan Yardımcı Veysel Tiryaki, TOBB Yönetim Kurulu Üyeliğine ve 4. Kez odamız Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Türker Ateş’i, Meclis Başkanı Aydoğan Tekin ve yeni yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi. 

Bakan Yardımcısı Veysel Tiryaki’yi odamızda ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ateş; “ Bolu iş dünyamızın çatı kuruluşu olan, iş dünyamızın kalbi Ticaret ve Sanayi Odamızda sizlerle bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı. Ayrıca Başkan Ateş, oda olarak yaptıkları projeleri ve çalışmaları Bakan Yardımcısı Tiryaki’ye anlattı. 

Bakan Yardımcısı Veysel Tiryaki’de Bakanlığın çalışmalarından bahsetti. 

Odamıza gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Bakan Yardımcısı Veysel Tiryaki, günün anısına odamız Anı defterini imzaladı.

Menü Görüntüle