Bolu TSO

Çevrimiçi
Bolu TSO

Merhaba 👋

Bize soru sorabilirsiniz?

BAŞKAN ALEMDAR’DAN 14 MAYIS ANNELER GÜNÜ MESAJI

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, 14 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Alemdar mesajında şu ifadelere yer verdi; “Anneler, karşılıksız sevgi, hoşgörü ve mutluluğumuzun kaynağı, sabrın, affediciliğin, fedakârlığın bütünleştiği tüm güzellikleri içinde barındıran, bizleri dünyaya getiren ve yeryüzündeki en kutsal görevi üstlenen en değerli varlığımızdır.

Annelerimiz; her türlü zorluklara, sıkıntılara sabırla göğüs gererek, yeri geldiğinde öğretmenimiz, yeri geldiğinde ekonomiye, istihdama katkı sunan birer işveren, birer emekçi, yeri geldiğinde cephede canını siper ederek vatanını savunan bir kahraman olmuştur. Bu sebeple anneler, sadece ailenin değil, toplumumuzun da en önemli parçasıdır.

Hayatları boyunca hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan annelerimizi senede bir gün değil, ömrümüz boyunca, sevgi ve saygı ile kucaklamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta bu vatanı için canını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin anneleri olmak üzere, tüm annelerimizin 14 Mayıs Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, ebediyete intikal etmiş annelerimize de Allah’tan rahmet dileyerek, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Menü Görüntüle