Bolu TSO

Çevrimiçi
Bolu TSO

Merhaba 👋

Bize soru sorabilirsiniz?

BAŞKAN ATEŞ’E TOBB’DEN 10. YIL PLAKETİ

baskan atese tobbden 10 yil plaketi4973

24.06.2022

Türk iş dünyasının çatı kuruluşu olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin 70. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında, TOBB’a bağlı oda ve borsalarda TOBB delegeliği görevinde 10, 20 ve 30 yılını tamamlayanlara törenle plaket takdim edildi.

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğinde ve Ticaret Bakanı Dr. Mehmed Muş’un katılımıyla TOBB İkiz Kulelerde düzenlenen tören programına Odamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Delegesi Türker Ateş, Meclis Başkanı Halit Ergül, Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Gürhan Gökdemir ve Genel Sekreter İsmail Gören iştirak etti.

Törende 10 yıldır TOBB delegesi olarak TOBB camiasına verdiği hizmetlerden dolayı Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş’e Ticaret Bakanı Dr. Mehmed Muş ve TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından bir plaket verildi. Tören programında ayrıca oda ve borsalarda en az 10 yıldır görev yapmakta olan genel sekreterlere de plaket verilirken, Odamız Genel Sekreteri İsmail Gören de plaket alan isimler arasında yer aldı.

Haber Tarih: 24 Haziran 2022
Menü Görüntüle