Bolu TSO

Çevrimiçi
Bolu TSO

Merhaba 👋

Bize soru sorabilirsiniz?

İŞ DÜNYASI KONUT SEFERBERLİĞİ BAŞLIYOR

is dunyasi konut seferberligi basliyor 22317

16.02.2023

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), iş dünyasının ve hayırseverlerin katılımıyla deprem bölgesine kalıcı konut yapma kampanyası başlatıyor.​

TOBB ‘dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İş dünyamızın ve hayırseverlerin katılımıyla deprem bölgesine kalıcı konut yapma kampanyası başlatıyoruz. Kampanyanın detayları ve nasıl katkı verileceği çok yakında açıklanacak.

Tüm iş insanlarımızı, sektörel derneklerimizi, iş dünyası kuruluşlarımızı, kadın ve genç girişimcilerimizi ve hayırseverlerimizi konut kampanyasına destek olmaya çağırıyoruz.

Bu yardım kampanyasına bir bina ya da bir konut bedeli ile katılına bileceği gibi vatandaşlarımız kendi imkanları ölçüsünde bir tutarla da katkıda bulunabileceklerdir. 

Bulunulacak nakdi yardımlar için TOBB tarafından belirtilen hesap numaraları haberimiz ekinde yer alan görselde bilgilerinize sunulmaktadır.

Bu büyük felaketin üstesinden hep birlikte geleceğiz. Yaralarımızı birlikte saracağız. Gün birlik olma günü”.

Konu ile ilgili Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) web sitesi üzerinden bilgi almak için https://tobb.org.tr/Sayfalar/KonutKampanyasi.php

Menü Görüntüle