Bolu TSO

Çevrimiçi
Bolu TSO

Merhaba 👋

Bize soru sorabilirsiniz?

ODAMIZ İLE EĞİTİMAL YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

Odamız ile eğitimAL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Arasında Odamız üyelerine yönelik indirim protokolü imzalandı.

Odamızda gerçekleştirilen imza törenine Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, eğitimAL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri firma yetkisi Ayşe Nuray Namdar katıldı.

İmzalanan indirim protokolü ile ilgili açıklamalarda bulunan Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, “ Odamız üyeleri ve çocuklarına eğitimAL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ile yapmış olduğumuz indirim protokolü çerçevesinde firmanın anlaşmalı olduğu Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya, İspanya, İtalya, Hollanda, Fransa, Polonya, Malta, Almanya ve Dubai ülkelerindeki dil okullarında Eğitim Ücreti üzerinden alınacak olan hak edişten % 15’lik pay indirimi, Sertifika ve Diploma Programlarında her ülkenin para birimine göre net 300 (CAD, USD, GBP, EURO, AUD) ve Üniversite ile Kolej eğitimlerinde ise yine ülkenin para birimine göre 350 (CAD, USD, GBP, EURO, AUD) indirim uygulanacaktır. İndirim anlaşmasının üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Haber Tarih: 13 Eylül 2023
Menü Görüntüle