Bolu TSO

Çevrimiçi
Bolu TSO

Merhaba 👋

Bize soru sorabilirsiniz?

ODAMIZ TOBB ZÜBEYDE HANIM MTAL’DE KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU

odamiz tobb zubeyde hanim mtalde karne heyecanina ortak oldu4765

17.06.2022

Bolu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilerin karne heyecanı yaşandı. Başkan Türker Ateş de karne gününde öğrencileri yalnız bırakmadı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun önderliğinde TOBB Yönetim Kurulu tarafından İlimize armağan edilen Bolu TOBB Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrenciler yılsonu karnelerini aldı. Düzenlenen programa Başkan Türker Ateş, beraberinde TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Emine Yüce, Kurul Üyesi Doç.Dr. Oya Eru ve Genel Sekreter İsmail Gören ile birlikte iştirak etti.

İlk olarak 13-16 Haziran 2022 tarihleri arasında Şanlıurfa’da gerçekleştirilen Göbeklitepe Temalı 14. Uluslararası MEB Robot Yarışması’na öğretmen Pınar Aktağ Erol gözetiminde katılan okul öğrencilerinin geliştirdikleri eserleri inceleyen Başkan Türker Ateş, robotik kodlama ve diğer alanlarda yürütülen çalışmalar hakkında da bilgiler aldı. Sonrasında Okul Müdür Vekili Fırat Yavuz öncülüğünde okul yöneticileri ve öğretmenler ile bir araya gelen Başkan Türker Ateş, burada bir süre öğretmenler ile sohbet ederek yapılan faaliyetler ve önümüzdeki süreçte yapılmak istenen çalışmalar hakkında bilgi ve görüş alışverişinde bulundu.

Son olarak düzenlenen karne törenine katılan Başkan Ateş, TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Emine Yüce ile birlikte Bilişim Teknolojileri 10. sınıf öğrencilerinin karne ve belgelerini takdim etti. Başkan Ateş, öğrencilerle bir süre gelecek ve kariyer planlarıyla ilgili de sohbet etti.

Haber Tarih: 17 Haziran 2022
Menü Görüntüle