Bolu TSO

Çevrimiçi
Bolu TSO

Merhaba 👋

Bize soru sorabilirsiniz?

ODAMIZIN YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA ABDULLAH ALEMDAR SEÇİLDİ

odamizin yeni yonetim kurulu baskani abdullah alemdar oldu7832

21.03.2023

Odamız da Yönetim Kurulu Başkanlığı seçimi gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen seçim sonucunda Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar seçildi.  

Odamız da Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş’in istifasından sonra Yönetim Kurulu Asil Üyeliğine gelen Kayhan Perçin’in katılımıyla Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında Yönetim Kurulu Üyelerimizin oylarıyla Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar seçilmiştir. 

Toplantı sonrası açıklama yapan Başkan Alemdar; “ Bolu iş dünyasının çatı kuruluşu olan Odamız Yönetim Kurulu’nda 2 dönemdir yer almaktaydım. Bu süre zarfında iş dünyasına fayda sağlayacak çalışmalar yaptık. Bunun neticesinde bugün gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısı sonucunda, beni bu göreve layık gören, destekleyen Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkür ederim. Bundan sonra yine birlik ve beraberlik içerisinde Bolu iş dünyamız için özverili çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Şimdiden yeni dönemin hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Haber Tarih: 21 Mart 2023
Menü Görüntüle