Bolu TSO

Çevrimiçi
Bolu TSO

Merhaba 👋

Bize soru sorabilirsiniz?

SİGORTA ACENTELERİ İSTİŞARE TOPLANTISI ODAMIZDA DÜZENLENDİ

sigorta acenteleri istisare toplantisi odamizda duzenlendi 2 20230217144846

15.12.2022

Bolu ili Sigorta Acenteleri istişare toplantısı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Levent Korkut ve TOBB Sigortacılık Yetkilisi Hilal Öztürk’ün katılımlarıyla gerçekleştirildi. 

Toplantıya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Odamız Meclis Başkanı Aydoğan Tekin, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Levent Korkut ve TOBB Sigortacılık Yetkilisi Hilal Öztürk, Odamız Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Öztürk, Odamız 4. Meslek Komitesi Başkanı Vedat Aykanat ve komite üyeleri ile meslek grubunda faaliyet gösteren sigorta acenteleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını Odamız Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Öztürk gerçekleştirdi. 

Toplantı da konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Türk İş Dünyası olarak özellikle sanayi tarafından ihtiyaç duyulan teminatların sağlanması ve sektörün yapısal sorunlarının çözülmesinin öncelikli beklentiler arasında olduğunu ifade etti. Başkan Ateş, bu nokta da zira, tarıma dayalı sanayi, tekstil, mobilya, kimya gibi sanayi tesislerin riskli görüldüğünden sigortalanmadığını ve bu gibi sektör dallarında zaman zaman yaşanılan teminat bulamama sorununun çözümünün çok önemli olduğunu açıkladı. Başkan Ateş, toplantının düzenlenmesinden dolayı Odamız Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Öztürk ile meslek komitesi başkan ve üyelerine teşekkür ederek toplantının faydalı olmasını diledi. 

Toplantının devamında Odamız Meclis Üyesi İlhami Konuk, sigorta acentelerinin yaşadığı sorunlar ve sıkıntılar hakkında, Özyeğin Üniversitesi Dr.Öğr. Üyesi Meriç Bıçakcıoğlu ise acentelerin dijital ortama geçişi ile ilgili sunum yaptılar. Toplantı soru cevap oturumuyla son buldu.

Menü Görüntüle