Bolu TSO

Çevrimiçi
Bolu TSO

Merhaba 👋

Bize soru sorabilirsiniz?

BAŞKAN ATEŞ’TEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

baskan atesten 10 ocak calisan gazeteciler gunu mesaji 2 20230217152637

09.01.2023

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Gazetecilik, kamuoyunun bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesini sağlayan, doğruluk, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri barındıran önemli bir meslektir. 

Gazetecilik mesleği, zor şartlar altında ve sorumluluk duygusu içinde, toplumumuzu gelişen olaylar karşısında aydınlatırken diğer taraftan da vatandaşımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getirmektedir. 

Bolu’muz ve Ülkemizin, ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlayan tüm basın çalışanlarına, gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür ediyorum. Bolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak bugüne kadar ki tüm çalışmalarımızın kamuoyuna duyurulmasında Bolu basınımızın desteğini yakından hissettik ve inanıyoruz ki bundan sonraki süreçte de hissedeceğiz. 

Bu vesileyle, mesleğine gönül vermiş, gecesini gündüzüne katarak her şart ve ortamda görevlerini fedakârca yerine getirmeye devam eden değerli basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, kendilerine başarılarla dolu bir meslek hayatı diliyorum. Ebediyete intikal eden basın mensuplarını da rahmet ve saygıyla yâd ediyorum.”

Menü Görüntüle