Bolu TSO

Çevrimiçi
Bolu TSO

Merhaba 👋

Bize soru sorabilirsiniz?

BAŞKAN ATEŞ’TEN 10 OCAK İDARECİLER GÜNÜ MESAJI

baskan atesten 10 ocak idareciler gunu mesaji 35963

09.01.2023

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, 10 Ocak İdareciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; “10 Ocak 1971 Yılında Mülki İdare Amirleri sınıfının kurulması ile yapılan ilk mesleki toplantının başlangıç olarak kabul edilmesiyle, Türk İdareciler Derneği tarafından 1978 Yılı Genel Kurulu’nda ‘’10 Ocak İdareciler Günü’’ kabul edilmiştir. İdareciler temsil ettikleri resmi kurumlarla, vatandaşların her türlü ihtiyacını devlet adına tespit edip, çözüm üretmektedir. Ülkemizin kalkınması, gelişmesi, eğitim, bilgi ve bilinç düzeyinin artırılması gibi her alanda, özveri ile çalışmalarına devam etmektedirler. 

İdareciler, devlet politikalarını başarı ile uygulamaları ve kamu hizmetlerini titizlikle yerine getirmelerinin yanında; devletle vatandaş arasındaki bağları güçlendirir.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin dört bir yanında, ilimiz merkezi ve tüm ilçelerinde halkımıza büyük bir gayret ve özveriyle hizmet veren bütün idarecilerimizin 10 Ocak İdareciler Günü’nü kutlar, çalışmalarında ve meslek hayatlarında başarılar dilerim.”

Menü Görüntüle