Değerli Üyelerimiz,
Yapımı bitme aşamasına gelen Bolu Büyük Sanayi Sitesi Projesinin noter huzurunda Ankara Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın Youtube’da TOKİ kanalından canlı yayınlanarak gerçekleştirilen kura sonuçları açıklandı. Kura sonuçlarının tam listesini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Kura Sonuçlarını izlemek için aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Link 1 Linki 2
26 Temmuz 2024
GİRİŞİMCİ KADINLAR AKADEMİSİ KAPANIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Odamız bünyesindeki TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi nezdinde Kariyer Merkezi ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı işbirliğinde hayata geçirilen Girişimci Kadınlar Akademisi’nin kapanış programı gerçekleştirildi. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü Senato salonunda gerçekleştirilen programa Bolu Valisi Erkan Kılıç, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Bolu…
11 Temmuz 2024
DAĞLAR İSİMLERİNİ ZİRVELERİNDEN ALIR
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Bolu Dağı ile İlgili ismin coğrafi olarak yanlış olduğunu belirtmesine istinaden Belediye Başkanımız Tanju Özcan’ın vermiş olduğu cevabı ilgi tutarak Düzce Ticaret ve Sanayi Odasının yapmış olduğu açıklama bize cevap hakkı doğurmuştur. Takdir edersiniz ki doğrudan siyasilerimizi ilgilendiren bu tip konulara Ticaret ve Sanayi Odamızın müdahil olması bizi ziyadesiyle…
10 Temmuz 2024
12-15 EYLÜL 2024 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN BOLU FUARI İLE İLGİLİ ODAMIZDA BASIN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, Yurt İçi ve Yurt Dışı Fuarlar Çalışma Grubundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Cumhur Özçelik ve SEF Fuarcılık firma yetkilisi Serdar Erdoğan, İlimizde yayın yapan basın mensuplarının katılımlarıyla ile birlikte bu yıl 12-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Bolu Fuarı hakkında basın toplantısı düzenlendi. Gerçekleştirilen basın toplantısında Yönetim Kurulu Başkanı…
04 Temmuz 2024
BOLU İLİ İHRACATLA GÜÇLENİYOR PROJESİ SERTİFİKA TÖRENİ ODAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Odamız tarafından hazırlanan TR42/24/TD/0011 nolu Projesi ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından sağlanan Teknik Destek Programı kapsamında ‘Bolu İli İhracatla Güçleniyor’ projesi kapsamında Gena Eğitim & Danışmanlık firması tarafından verilen eğitimleri başarıyla tamamlayan Odamız üyesi 6 firmaya sertifikaları düzenlenen törenle verildi. Odamız toplantı salonunda gerçekleştirilen törene Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, E-Ticaret çalışma grubundan…
04 Temmuz 2024