Bolu TSO

Çevrimiçi
Bolu TSO

Merhaba 👋

Bize soru sorabilirsiniz?

BOLU TİCARET VE SANAYİ ODASI TSE KALİTE BELGESİNİ GÜNCELLEDİ

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nın sahip olduğu TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, 26 Temmuz 2023 tarihinde TSE Başdenetçisi Coşkun Yıldırım tarafından gerçekleştirilen denetim başarıyla sonuçlandı.

TSE Başdenetçisi Coşkun Yıldırım’ın dokümantasyona ve kurum hizmetlerine yönelik denetiminin ardından kurum personeli ile yapmış olduğu görüşmelerin neticesinde Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nın belgesinin geçerliliğinin devamına karar verdi.

TS EN ISO 9001:2015 Belgesinin yenilenmesi konusunda açıklama yapan Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar; “ Bolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak Üyelerimizin doğru hizmetleri en kaliteli şekilde alabilmesi, hizmet kalitesinin devamlı olması için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu noktada TSE Kalite belgeleri gerekse TOBB Akreditasyon değerlendirmeleri odamız açısından büyük önem taşıyor. Odamızın ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Gözetim Tetkiki Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Baş Denetçisi Coşkun Yıldırım tarafından gerçekleştirildi. Son derece yararlı ve bir o kadar öğretici geçen denetimden Odamızın belgegeçerliliğinin devam etmesi uygun bulundu. Belgemizin yenilenmesi noktasında emeği geçen personellerimize ve TSE Başdenetçisi Coşkun Yıldırım’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Menü Görüntüle