Bolu TSO

Çevrimiçi
Bolu TSO

Merhaba 👋

Bize soru sorabilirsiniz?

GEBZE TO’DAN ODAMIZA ZİYARET VE MÜŞTEREK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mikdat Aydın ile Yönetim Kurulu Üyeleri Nail Köse, Yücel Yılmazel, Sezgin Tekeli ve Sinan Yücel Odamıza bir ziyaret gerçekleştirdi.

Odamız Meclis Başkanı Aydoğan Tekin, Meclis Başkan Yardımcıları Murat Koca ve Oktay Türk ile Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakkı Fidan, Yönetim Kurulu Üyeleri Atila Çelikpençe, Melih Yaman, Fatma Lebibe Özçağlar, Cumhur Özçelik, Yücel Yılmaz, Kayhan Perçin, Abdullah Ayarcan ve Genel Sekreter İsmail Gören’in ev sahipliği yaptığı ziyarette aynı zamanda Gebze TO ve Odamız arasında müşterek yönetim kurulu toplantısı da gerçekleştirildi.

Toplantıda Odamız ve Gebze TO’nun mevcut çalışmaları ile iki oda arasındaki işbirliğinin arttırılması ve geliştirilmesine yönelik yapılacak projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret ve toplantı, Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş’ın Odamız anı defterini imzalaması ve hediye takdimi ile sona erdi.

Menü Görüntüle