Bolu TSO

Çevrimiçi
Bolu TSO

Merhaba 👋

Bize soru sorabilirsiniz?

ODAMIZ İLE DENİZBANK DENİZYATIRIM ORTAKLIĞINDA FİNANSAL OKURYAZARLIK VE EKONOMİ PANELİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Odamız ile Denizbank DenizYatırım ortaklığında ekonominin bugününün ve yarınının değerlendirildiği Finansal Okuryazarlık ve Ekonomi Paneli düzenlendi.

Odamız Konferans Salonun da gerçekleştirilen panelin açılış konuşmasını gerçekleştirilen Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar,  finansal okuryazarlık ve ekonominin bugünden başlayarak geleceği şekillendirecek en önemli araçlardan biri olduğunu ifade ederek, Finansal okuryazarlığın ve ekonominin kişisel ve toplumsal refahımız için kritik bir role sahip olduğunu söyledi.

Başkan Alemdar’ın konuşmasının ardından Denizbank Marmara Bölge Müdürü Ali Aktaş ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, panel hakkındaki düşüncelerini belirten birer konuşma yaptılar.

Konuşmaların akabinde DenizYatırım Ekonomi Takımından Pazarlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Örnek, Strateji ve Araştırma Genel Müdür Yardımcısı Orkun Gödek, Yatırım Danışmanlığı Bölüm Müdürü Barbaros Demirer ve İzmit Özel Yatırım Merkezi Şubesi/ Deniz Özel Şube Müdürü İpek Arzu Erkurter, Ekonomik görünüm, Mevcut fiyatlamaları oluşturan dinamikler, Önümüzdeki dönemin beklentileri ve trendleri nasıl şekillenecek? Kur ve Faiz Riskimi nasıl yönetebilirim? Konularında sunumlar gerçekleştirildi. Program sunumların ardından soru ve cevap kısmıyla sona erdi.

Haber Tarih: 29 Kasım 2023
Menü Görüntüle